Header

Madonna “fton” Britney Spears t’i bashkohet asaj në skenë në turneun e ardhshëm “Celebration”

Madonna është duke u përgatitur për turneun e saj të ardhshëm ‘Celebration’ dhe dëshiron që Britney Spears të jetë në skenë me të.

Këngëtarja e njohur sipas Page Six, tashmë ka nisur provat e para në studio dhe do të ishte shumë e lumtur nëse kolegja e saj do të ishte me të.

Dy yjet e muzikës kanë kohë që janë nën të njëjtin menaxher dhe janë në marrëdhënie të mira, madje Madonna është ndër të paktët të ftuar që mori pjesë në dasmën e saj me ish-bashkëshortin Sam Asghari.

Siç thanë burime pranë Madonna-s për Page Six, dëshira e yllit është që Spears t’i bashkohet asaj në skenë në një nga pesë shfaqjet e saj në Los Angeles.

Sigurisht që ka edhe rastin e duhur, 20 vjetorin e bashkëpunimit të tyre të suksesshëm në ‘Unë kundër muzikës’ të publikuar në tetor 2003.

You may also like ...