Header

Luiz Ejlli shpallet fitues i edicionit të dytë të Big Brother Vip 2!

Luiz Ejlli është fituesi i edicionit të dytë të Big Brother Vip Albania 2.

Pas 133 ditësh rrugëtim brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Luizi i dhuroi publikut të qeshura, lot, gëzim dhe emocione të forta publikut dhe u bë kryefjalë e këtij edicioni të jashtëzakonshëm.

Luizi ishte në garë me Efin, Dean dhe Kristin. Ishte Kristi ai i cili u përball “kokë më kokë” me Luizin, por mori vendin e dytë.

You may also like ...