Header

Luiz Ejlli dhe Dafina Zeqiri shfaqen së bashku, çfarë po paralajmërojnë?

Dy nga personazhet më të dashur dhe të komentuar të estradës, Luiz Ejlli dhe Dafina Zeqiri janë shfaqur së bashku dhe rrjeti shpërtheu nga entuziasmi.

Luiz ka publikuar një foto krah këngëtares në “InstaStory” në llogarinë e tij zyrtare në Instagram, megjithatë nuk dha detaje lidhur me këtë takim mes dy artistëve.

“Ma e mira n’vend” ka shkruar Luizi.

Ndërkohë, ende nuk dihet nëse dyshja janë duke përgatitur ndonjë projekt së bashku apo vetëm janë takuar si miq.

Megjithatë, fansat e kanë pritur si një paralajmërim që dyshja mund të sjellin një bashkëpunim së bashku dhe për këtë duhet të presim.

You may also like ...