Header

Ledionin apo Arbanën? Ja kë zgjedh Arbër Hajdari

Arbër Hajdari ka qenë i ftuar në një emision televiziv mbrëmjen e sontme. Opinionisti i tre edicioneve të Big Brother Vip ka folur për karrierën e tij si edhe për jetën e tij personale.

Arbërit nuk i kanë munguar edhe ngacmimet nga ana e Borës, e cila e ka pyetur se kë zgjedh ai mes Ledion Liços dhe Arbana Osmanit.

“Unë kam kaluar shumë mirë edhe me Arbanën edhe Edin, padyshim. Por me Ledionin, përveç marrëdhënies në studio, kemi edhe një kanal që na çon në origjinë pothuajse në të njëjtën vend pasi nëna ime është nga Kolonja, po ashtu edhe Ledioni dhe mendoj që është për hir të kësaj“, shprehet Arbëri.

You may also like ...