Header

Konfirmon Pallati, Kate Middleton ka punuar nga shtëpia pas operacionit

Kate Middleton ka punuar nga shtëpia në një projekt shumë të madh, të paktën kështu ka konfirmuar Pallati Mbretëror.

Sipas njoftimin Middleton është rikthyer në punë disa javë pasi u shërua plotësisht.

Të shumta kanë qenë teoritë konspirative të cilat kanë hamëndësuar zhdukjen e princeshës.

Sipas burimit Kate Middleton, ka zhvendosur të gjithë fokusin e saj në projektin aktual.

Nëna e tre fëmijëve ka qenë shumë praktike me fushatën për projektin Shaping Us të Qendrës Mbretërore të Fondacionit për Fëmijërinë e Hershme (RFCEC), e cila ka dhënë rezultate “shumë pozitive” të studimit që ajo filloi, shtoi pallat.

Thuhet se fushata ka qenë “vepra e jetës” e saj gjatë procesit të rimëkëmbjes.

Por rimëkëmbja e familjes mbretërore nuk ka qenë e gjitha e qetë.

Në mungesë të saj nga jeta publike,  disa teori konspirative  kanë zënë rrënjë, të cilat u intensifikuan vetëm pasi ajo  postoi një imazh të redaktuar shumë për Ditën e Nënës në Mbretërinë e Bashkuar  që mori një “njoftim për vrasje” nga agjencitë kryesore të shtypit.

Dhe në fillim të kësaj jave, tre punonjës në Klinikën e Londrës – spitali privat ku Middleton iu nënshtrua operacionit dhe u shërua për dy javë – u vunë nën hetim mbi një shkelje të supozuar të të dhënave që përfshinte Princeshën.

You may also like ...