Header

Çifti i ‘Love Island Albania’ i jep fund beqarisë! Arlindi dhe Ueda kurorëzojnë dashurinë e tyre

Pati një fund të lumtur historia e ciftit fitues të edicionit të parë të ‘Love Island Albania’. Arlindi dhe Ueda, i dhanë fund beqarisë, duke i thënë “po” njëri-tjetrit.

Me disa foto të shpërndara në rrjetet sociale, çifti ka bërë me dije se tashmë janë burrë e grua.

Ueda, e veshur me një fustan të thjeshtë të bardhë dhe shumë klas mban në dorë certifikatën e tyre të martesës. “Mr. and Mrs.”, shkruhet në diçiturën e fotos së çiftit tashmë të sapomartuar!

Çifti së bashku janë në pritje të ëmbël dhe po presin të bëhen prindër të një vajze.

Të sapomartuar! Ueda dhe Arlindi zyrtarisht burrë e grua – Indeksonline.net

Kur triumfon dashuria: Çifti i ‘Love Island Albania’ i jep

 

 

You may also like ...