Header

Konfirmohet lidhja e Bradley Cooper dhe Gigi Hadid, fotografohen në Londër

Pas muajsh thashetheme se ata janë çift, Gigi Hadid dhe Bradley Cooper bënë një dalje të përbashkët publike që nuk lë më vend për dyshime për romancën  e tyre. Në fotot e siguruara ekskluzivisht nga “New York Post”, supermodelja 28-vjeçarja dhe 49-vjeçari janë fotografuar të kapur për dore teksa ecin rrugëve të Londrës.

Thashethemet e para se ata janë bashkë dolën tetorin e kaluar. Megjithatë, ata nuk janë parë kurrë kaq të afërt me njëri-tjetrin dhe as nuk kishin folur publikisht për romancën e tyre.

Ende nuk dihet nëse Hadid dhe Cooper ndodhen në Britaninë  e Madhe për punë apo për qejf. Në nëntor, një burim për mediat e huaja zbuloi se një nga arsyet që Hadid ndihet mirë me Cooper është sepse ata janë të dy prindër.

Hadid ka një vajzë 3-vjeç me Zayn Malik, ndërsa Cooper një vajzë 6 vjeç, me modelen Irina Shayk.

Gigi Hadid and Bradley Cooper Coordinate in Casual Looks for London Date |  Photos

See Gigi Hadid and Bradley Cooper Confirm Romance With London Date

 

 

You may also like ...