Header

Era Istrefi konfirmon lidhjen me futbollistin e Kombëtares së Kosovës!

Tani mund të themi që është fakt! Era Istrefi është në një lidhje me futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani!

Vetë këngëtarja ka ndarë se fundmi këtë imazh të tyrin në Instagram.

Kujtojmë që më herët çifti janë parë me pushime në Capri të Italisë.

Rrahmani luan me Napolin dhe pak kohë më parë, Era ishte e pranishme në stadium për ta mbështetur.

Sigurisht, ata ndiqen edhe në Instagram. Shkojnë si çift?

Era Istrefi konfirmon lidhjen me futbollistin e Kombëtares (FOTO LAJM) -  Albeu.com

You may also like ...