Header

Kanye West përfundon në polici: Sulmoi një burrë që kapi për krahu Bianca Censori

Kanye West mund të ketë probleme të reja ligjore.

TMZ ka zbuluar se Kanye West po investigohet për sulm fizik të qëllimtë pasi goditi një burrë, i cili thuhet se kreu një veprim të pahijshëm karshi gruas së tij, Bianca Censori. Sipas raportimeve, ngjarja ndodhi të martën në mbrëmje.

Zëdhënës të reperit zbuluan për “TMZ” se personi në fjalë kishte futur duart nën fustanin e Censorit, e kishte kapur rreth belit dhe pasi e ka afruar te vetja, e ka puthur disa herë.

“Ajo u abuzua seksualisht me qëllim. Të thuash që u prek me dorë nga dikush nuk është as përshkrim i përafërt me atë që ndodhi vërtet”, vazhduan deklarimet.

Sipas burimeve, forcat e rendit e akuzojnë Kanye West për dhunë dhe pritet ta marrin në pyetje. Personi i sulmuar nga reperi nuk ka pasur nevojë për trajtime mjekësore pas incidentit, që ndodhi në një hotel luksoz në Sunset Boulevard.

 

You may also like ...