Header

Kiara i merr ‘fronin’ e Instagramit Luizit

Na fal Luiz, por froni i takon Kiarës… të paktën për momentin.

Eksperti i IT-s, Tomi Kallanxhi ka pohuar se vendin e parë në rrjetet sociale nuk e mban më Luiz Ejlli por Kiara Tito me plot 1.6M-2M shikime dhe angazhime në postimet dhe story-t e saj.

Ai theksoi se Luiz e ka lënë pas dore menaxhimin e rrjeteve sociale duku u fokusuar më së shumti tek “video live“ me fansat.

Ndër të tjera ka përmendur moderatorin Ronaldo Sharka i cili është rritur me “5000” ndjekës ku sipas ekspertit ai është marrë shumë me publikimin e “reels” në instagram duke e bërë atë viral.

Jori dhe Elvis Pupa gjithashtu janë dy nga personazhet të cilët  janë në rritje me followersat e tyre dhe me fitimet nga rrjetet sociale.

Por kishte edhe nga at që e kishin humbur famën e tyre në rrjetet sociale si Armaldo Kllogjeri dhe Krist Aliaj të dy personazhet kishin pësuar ulje të ndjekësve të tyre.

You may also like ...