Header

Khloe Kardashian reagon ndaj aludimeve se është lezbike

Një prej motrave të famshme Kardashian e Jenner, Khloe Kardashian, siç duket ka marrë një ‘vendim’ të papritur pas jetës së turbullt të dashurisë.

Nëpërmjet një postimi “të fshehtë” në rrjete sociale ka lënë të nënkuptohej se është e hapur për takime me femra të tjera.

Një prej ndjekësve të saj ka shkruajtur , “Unë ende mendoj se Khloe duhet të jetë lezbike” dhe këtu dyshimet e publikut u rritën më shumë pas reagimit të Khloe.

Ylli i ‘The Kardashians’ së fundmi iu përgjigj fansave në rrjetet sociale duke pretenduar se ata ende mendojnë se ajo mund të jetë lezbike.

Në një postim në X më 1 maj, Khloe mori në konsideratë idenë, duke shkruar, “Epo, ju kurrë nuk e dini se çfarë mban e ardhmja ime”.

Vitet e fundit, pas ndarjes së saj në 2021 nga Tristan, 39-vjeçarja ka qenë e fokusuar te dy fëmijët. Ajo madje hodhi poshtë edhe thashethemet se në vitin 2022 po dilte me një tjetër lojtare të NBA.

Khloe Kardashian responds to comment that she should be lesbian two years  after Tristan Thompson split: 'Well you never know what the future holds' |  Daily Mail Online

You may also like ...