Kejvina i vuri flakën Instagramit

Kejvina Kthjella sapo I vuri flakën rrjetit me një video tejet provokuese ku shfaqet gjysmë e zhveshur.

Modelja ka postuar në instagramin e saj një video ku shfaqet fillimisht duke ngjitur një palë shkallë me një palë tanga të zeza ku ekspozon totalisht të pasmet ,ndërsa sipër një bust të shkurtër lëkure në ngjyrë të kuqe ku ekspozon dekoldenë.

Në këtë video Kejvina ecën dhe lëviz në mënyrë provokuese ndërsa ngjit shkallët, më pas para pasqyrës si dhe në shtrat duke ekspozuar format e saj perfekte.

Videoja ka marrë komente pafund nga fansat e modeles të cilët kanë mbetur pa fjalë nga format dhe lëvizjet provokuese të saj.

Në komentin e vet, Kejvina shkruan se është “spec djegës dhe içik i mbushur”, për t’ju paraprirë të gjitha komenteve që do të pasojnë.

Madje në një bashkëbisedim me një ndjekëse, Kejvina e pranon që ka celulit, pa pikë problemi.

“Të duket celuliti”, i shkruan dikush.

“E kam parë unë para teje”, ia kthen Kejvina.

“Bravo për konfidencën”, ia kthen sërish komentuesja.