Header

Jon Bon Jovi e pranon: “E kam tradhtuar shumë herë gruan time”!

Këngëtari amerikan Jon Bon Jovi ka pranuar se e ka kaluar kufirin disa herë gjatë martesës së tij 34-vjeçare me gruan e tij, Dorothea Hurley. Duke folur për Independent, ylli 62-vjeçar i rock-ut tha: “Çështja është të mos gënjesh kurrë se ke qenë shenjtor, por edhe të mos jesh aq budalla sa të prishësh jetën familjare”.

Bon Jovi pranoi se martesa e tyre zgjati kaq shumë për shkak të durimit dhe tolerancës së gruas së tij ndaj tradhtisë së tij gjatë viteve. Ai gjithashtu shpjegoi se ata kanë një admirim të ndërsjellë dhe janë me fat që janë rritur së bashku.

Bon Jovi pranoi se ishte penduar për lidhjet e tij të shumta jashtëmartesore në këngën e tij të vitit 1993, “Bed of Roses”. Këngëtari i njohur u martua me Harley-n në Las Vegas në vitin 1989, me të cilën ishte që në shkollë.

Ata kanë katër fëmijë: 29-vjeçarin Jesse, 21-vjeçarin Jake, 20-vjeçarin Romeo dhe 30-vjeçaren Stephanie.

Këshilla që u ka dhënë fëmijëve të tij për të patur një jetë të mirë familjare është që të gjejnë një partner me të cilin të rriten së bashku.

You may also like ...