Header

Margot Robbie shtatzënë për herë të parë!

Margot Robbie është në pritje të fëmijës së saj të parë me Tom Ackerley. Aktorja 34-vjeçare, e cila u bë e famshme me hitin “Barbie”, dhe regjisori 34-vjeçar janë të martuar që nga viti 2016.

Margot Robbie është fotografuar me barkun e rrumbullakosur në liqenin e Comos në Itali. Aktorja ishte veshur me një palë pantallona të zeza dhe një bluze të bardhë të shkurtër e cila tregonte qartë barkun e saj.

Çifti u njohën teksa punonin për filmin Suite Française në vitin 2013, ku ai ishte asistent regjisor dhe ajo ishte para kamerës.

 

Margot Robbie

Margot Robbie Is Pregnant With Her First Child With Husband Tom Ackerley-  Reports - Newsx

 

You may also like ...