Header

Jason Momoa sqaron komentin e tij: Nuk jam i pastrehë

Lajmi se aktori i njohur, Jason Momoa mbeti i pastrehë pas divorcit nga Lisa Bonet bëri xhiro në rrjet, por së fundmi vetë aktori sqaroi deklaratën e tij se ishte “i pastrehë”.

“Unë jam thjesht pa shtëpi. Unë nuk jam i pastrehë”, tha me shaka aktori i “Aquaman” për People në një intervistë të botuar të premten. “Unë kam një trailer të bukur,” shtoi ai. “Të gjithë thonë: ‘Jason Momoa është i pastrehë’. Unë u them, ‘Relaksohuni’.

Komenti i keqinterpretuar i Momoas erdhi nga një intervistë që ai bëri me “Entertainment Tonight” javën e kaluar, në të cilën shpjegoi se si jeta e tij e punës çoi në një mënyrë jetese nomade.

“Unë nuk kam as një shtëpi tani,” tregoi aktori për median. “Unë jetoj në rrugë.” Duke shpjeguar më tej, Jason shton se ka qenë duke udhëtuar nëpër SHBA ndërsa xhironte një serial dokumentar të ardhshëm “On the Roam”.

“Unë jam gjithmonë në këto vende të çuditshme,” tha Momoa, duke shtuar se fansat janë tronditur kur e kanë parë atë të shfaqet në qytetet e tyre të vogla. “Kjo ndodh gjatë gjithë kohës. Ata thonë: “Çfarë dreqin po bën në qytetin tonë?” “Më pëlqen ideja që thjesht të jem me njerëzit e zakonshëm dhe të bëj punën tim, që është filmimi.”

You may also like ...