Header

Mesazhi pas çantës së akullit të Camila Cabello-s

Camilla Cabello shkoi në “Met Gala” dhe tërhoqi të gjithë vëmendjen me një detaj të vetëm.

Me flokë biondë dhe një fustan me 250,000 kristale, këngëtarja ishte pjesë e Met Gala-së për vitin 2024.

27-vjeçarja e stiluar nga Emma Chamberlain, Jared Ellner, i ishte përmbajtur më së miri kodit të veshjes: ‘Kopshti i kohës’. Në paraqitjen e saj magjepsëse, në fakt ishte çanta e saj prej akulli që tërhoqi vëmendjen e të ftuarëve por edhe fansave në rrjetet sociale.

‘Mirë e ke dorën?’ – kishte shkruar njëri prej tyre.

Me anë të një story në ‘Instagram’ ajo shpjegoi se çanta e akullit jepte mesazhin se ‘gjithçka është e shpejtë’.

Por nuk është hera e parë që Camila na mahnit me look-un e saj në Met Gala, pasi edhe më parë e ka bërë, përfshirë dukjen e saj në vitin 2021, krah Shawn Mendes. Megjithatë, ky vit shënon një fillim të ri për të, pas mungesës vitin e kaluar.

Camila Cabello attends The 2024 Met Gala Celebrating 'Sleeping Beauties:  Reawakening Fashion' at The Metropolitan Museum

 

Camila Cabello Brings Ice Purse To The Met Gala

Camila Cabello Explains Why She Carried an Ice Block to the Met Gala | Us  Weekly

 

You may also like ...