Header

Kiara Tito sjell në jetë vajzën, çifti na zbulon emrin e veçantë

Pritja e ëmbël e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit ka përfunduar!

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë.

Kiara ka sjell në jetë një vajzë.

Çifti ka ndarë në Instagram një foto me dorën e vajzës, ndërsa kanë zbuluar edhe emrin e veçantë që kanë zgjedhur, Luna Mari Ejlli.

You may also like ...