Header

Hailey Bieber e inatosur me babain e saj pas deklaratës së tij

Hailey Bieber thuhet se është “inatosur” me babain e saj për nxitjen e publikut që të lutet për të dhe bashkëshortin e saj, Justin Bieber.

Stephen Baldwin u ka kërkuar fansave të luten për vajzën e tij Hailey dhe dhëndrin Justin Bieber, duke nxitur aludimet për gjendjen e martesës së çiftit.

Kjo gjë duket se ka inatosur Hailey Bieber. Burime pranë themelueses së Rhode Skin i thanë TMZ se çifti i ri aktualisht po kalon një çështje familjare “private”, për të cilën Stephen Baldwin është në dijeni.

Marksi përmendi se gruaja e tij dhe nëna e Hailey-t, Kennya Deodato Baldwin, shpesh luten së bashku për çiftin, duke pranuar sfidat që vijnë me statusin e tyre dhe luftën shpirtërore me të cilën mund të përballen.

Disa fansa mendojnë se ata po përballen me vështirësi për të pasur një fëmijë, ndërsa të tjerë spekulojnë për çështje të shëndetit mendor, duke marrë parasysh betejat e kaluara të Justin me shëndetin mendor dhe historinë e shqetësimeve shëndetësore të Hailey, duke përfshirë një goditje të vogël në 2022.

You may also like ...