Header

Gjithçka duhet të dini për filmin e ri të Dua Lipës

“Argylle” është filmi më i ri, i cili, edhe pse do të publikohet vitin që vjen, po gjeneron një famë të jashtëzakonshme si një nga filmat më të pritur me padurim.

Me regjinë e besuar tek Mattheë Vaughn, dhe skenari nga Jason Fuchs, ky film do të ketë në kastin e tij personazhe shumë të njohur e të dashur për publikun si Henry Cavill, Sam Rockëell, Bryce Dallas Hoëard, John Cena, Dua Lipa, Ariana DeBose, Rob Delaney, Bryan Cranston, Catherine O’Hara dhe Samuel L. Jackson.

Përshtatur nga romani i Elly Conëay me të njëjtin emër, i cili ende nuk është publikuar, Argylle premton një përvojë emocionuese kinematografike.

Është vendosur të dalë në kinema më 2 shkurt 2024, në Shtetet e Bashkuara dhe të transmetohet ekskluzivisht në Apple TV+.

You may also like ...