Header

Ghetto Geasy dhe Mozzik bëhen bashkë, nuk mungojnë ‘thumbat’ për reperët e tjerë

Një dyshe që nuk e denim që po vinte. Mozzik dhe Getoar Selimi janë bërë bashkë për të na sjellë një këngë, që me siguri do bëjë naming këtë verë.

Dy reperët kanë ndarë lajmin në media sociale ku kanë postuar një foto bashkë nga xhirimet e klipit.

Projekti do titullohet “Shtrejt”, teksa nuk ka ende një datë për publikimin.

Ndërkohë, Mozzik ka thumbuar edhe reperët e tjerë në një status në Instagram ku shkruan: “Më i riu në vend. Më i madhi në vend”.

Edhe pse ende nuk dihet se për çfarë flet fabula e këngës, mund të aludojmë se do jetë një diss që mund të trondisë ujërat në hip-hopin shqiptar.

You may also like ...