Header

Georgina thyen karantinën, del për shopping

Lojtarët e ekipit të Juventus përfshirë edhe Cristiano Ronaldon janë vetëizoluar pasi futbollisti Daniele Rugoni doli pozitiv me koronavirus.

Ronaldo është izoluar në vilën e tij, në Portugali me partnerën Georgina dhe fëmijët. Por mesa duket Georgina është mërzitur duke qëndruar në shtëpi dhe ka dalë të bëjë shopping në disa dyqane veshjesh.

Ajo është fotografuar nga paparacët ditën djeshme dhe mos respektimi i rregullave të vetëkarantimit, ka sjellë shumë kritika ne rrjet.

You may also like ...