Header

Fermerët rrëfejnë marrëdhëniet e tyre, Dijonisi: Kam qenë i lidhur vetëm një herë

Lidhjet që kanë pasur fermerët VIP kanë qenë një nga temat që janë diskutuar mbrëmjen e djeshme.

Secili prej tyre ka treguar pak nga marrëdhëniet e kaluar, ku edhe kanë treguar vitet që kanë qëndruar me partnerët e tyre.

Dijonis Biba, të cilin e karakterizon humori dhe çiltërsia, me shaka ka thënë se duhet nga një e dashur në çdo shtet.

Ai më tej shton se në jetën e tij ka pasur vetëm një lidhje, që ka zgjatur 1 vit, gjatë kohës që ka qenë emigrant në Angli.

 

Pjesë nga biseda e fermerëve:

Dijonisi: Duhet nga një në çdo shtet. A e ke dëgjuar si thotë Noizy tek ajo kënga, femra në çdo shtet. Kur shkon në Itali do të kesh njërën. Bëj shaka, në çdo qytet duhet na një femër.

Ditea: A ke qenë ndonjë herë i lidhur

Dijonisi: Kam qenë vetëm një herë në jetën time në Angli me një shqiptare, kemi qenë 1 vit, por jemi ndarë me mirëkuptim. Para dy vitesh ka qenë.

Xhesika: Ti Robert ke pasur ndonjë herë lidhje të gjata.

Ditea: Kam qenë e lidhur 4 vite me një Italian, edhe kam bashkëjetuar.

Niko: Unë lidhjen më të gjatë e kam pasur 3 vite./vizionplus.tv

You may also like ...