Header

Eliona Pitarka bëhet nënë për herë të dytë

Ditën e djeshme, në Ditën Ndërkombëtare të Nënave, aktorja e njohur Eliona Pitarka ka marrë dhuratën më të bukur. Ajo është bërë nënë për herë të dytë.

Bukuroshja ka mirëpritur në jetë një vajzë, emrin e të cilës nuk e ka zbuluar ende. Lajmin e bukur e dha vetë Eliona në rrjetet sociale, ku publikoi një  foto të bebushes së porsalindur, e cila ndodhet në krevatin e saj.

Aktorja e njohur ka qenë gjithnjë shumë hermetike rreth jetës private. Por, vitin e fundit ka vendosur mos të fshihet më dhe të ndajë me ndjekësit detaje nga jeta e saj.

Në 2022 ajo i dha fund beqarisë duke kurorëzuar në martesë dashurinë me partnerin e saj. Eliona, që nuk e kishte zbuluar kurrë portretin e bashkëshortit, publikoi asokohe më në fund për herë të parë foto me të.

Aktorja prej vitesh po shijon një romancë me partnerin e saj identitetin e të cilit ka preferuar mos ta zbulojë duke qenë se nuk është person publik.

Në 2021 ata mirëpritën në jetë një vajzë, të quajtur Gala.

You may also like ...