Header

Dhurata speciale nga Londra që la pa fjalë Luizin

Këngëtari Luiz Ejlli vijon të ketë një lidhje speciale me fansat e tij. Ata vijojnë ta surprizojnë që nga larg fituesin e Big Brother Vip 2.

Shqiponja dykrenare që mban Luizin dhe Kiarën në ditët e tyre të dasmës. Kjo dhuratë ka emocionuar këngëtarin.

“Një zotëri i nderuar, Hamdi Domazeti nga Londra ka 1 javë që ma ka sjellë një dhuratë dhe unë tani e hapa dhe u magjepsa. Se sheh mallin e shqiptarëve që kanë për vendlindjen. Është diçka e jashtëzakonshme, shumë e bukur”, shprhehet Luizi i emocionuar.

You may also like ...