Header

Armina Mevlani flet për planet e zgjerimit të familjes

Vitin e kaluar Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre prej mëse një dekade në martesë.

E kur moderatorja ka folur shpesh për dëshirën e saj për tu bërë nënë, a ka ardhur ky moment?

E pyetur në “Pushime on Top”, Armina ka folur në lidhje me planet për zgjerimin e familjes.

“Po dhe fëmija sigurisht që do të vijë. Kur të jetë, kur të ndodhi, thjesht presim. Ma bëjnë shumë këtë pyetje, unë po punoj, po shijoj marrëdhënien, kur të vijë fëmija do të jetë një lumturi ekstra.”- u shpreh Armina.

You may also like ...