Header

Para 1 dite tha se do të hiqte dorë: Selena rikthehet sërish në rrjetet sociale

Selena Gomez rikthehet sërish në Instagram, pasi njoftoi se do të largohej për një periudhë të pacaktuar (teknikisht, nuk tha një kohë të saktë, por sërish, s’e prisnim kaq shpejt).

Ajo publikoi një video me Gordon Ramsay, në të cilën ai i mësonte aktores dhe këngëtares 31-vjeçare se si të bënte një burger për mëngjes. Në videon e plotë, Ramsay dhe Gomez janë në kuzhinën e kësaj të fundit, duke biseduar dhe gatuar.

Vendimi i saj erdhi pas dramës së krijuar mes saj, Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet në Met Gala. Njerëzit menduan se skenari është ky: Selena i kërkoi Timothée që të bënte një foto dhe dëshira e saj u refuzua nga Kylie.

Fansat e artistes ishin pak të surprizuar nga kjo dalje e këngëtares duke qenë se deklaroi më herët se do qëndronte pak e shkëputur nga mediat sociale pas zhurmës së madhe që u shkaktua gjatë ceremonisë së çmimeve Golden Globes.

You may also like ...