Header

Ariana Grande i jep fund lidhjes me artistin e njohur

Pak muaj më parë Ariana Grande lancoi projektin më të fundit në botën e muzikës, “Boyfriend” në bashkëpunim me Mikey Foster.

Në klipin e këngës artistët shfaqeshin në skena intime dhe pak kohë pas këngës, u konfirmua se ata ishin në një lidhje.

Por tani duket se çdo gjë ka marrë fund, 8 muaj pas takimit të parë ata janë ndarë. Burime për “HollywoodLife” bëjnë me dije se ata kanë ndërprerë çdo kontakt pasi vendosën të ndahen.

Burimi tregon se shkak për ndarjen nuk është bërë ndonjë arsye e madhe thjesht ata nuk e kishin marrë seriozisht.

You may also like ...