Header

Aktorja vesh fustanin e Valdrin Sahitit në ‘Oscars’

Në ‘Oscars’, kahas ndarjes së çmimeve, një vëmendje të madhe marrin edhe veshjet e yjeve të mëdhenj që kalojnë në tapetin e kuq.

Këtë vit patëm, edhe një shqiptar duke ‘ecur’ krah yjeve botërorë.

Emri i tij po lakohet shpesh në mediat botërore, pasi ka veshur yjet më të famshëm dhe nuk mund të mungonte as në tapetin e kuq të Oscars. Aktorja dhe personaliteti i njohur televiziv, Kristin Cavallari është shfaqur e veshur me një fustan bojëqielli të gjatë dhe pa mëngë, të Valdrin Sahitit.

I thjeshtë, i bukur dhe shumë klas, fustani po komentohet nga të gjithë dhe Kristin është listuar në grupin e të veshurave më bukur.

https://www.instagram.com/p/B8XIfW-nMR1/?utm_source=ig_embed

You may also like ...