Header

Bleona Qereti shkëlqen në ‘Oscars’

Mbrëmjen e kaluan në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscars 2020” nuk mund të mungonte edhe këngëtarja Bleona Qereti.

Ylli shqiptar ka shkëlqyer me fustanin dizajnuar nga stilsti Yousef Al Jasmi. Flokët i ka lënë si gjithmonë natyrale, të krehura drejt dhe të hedhura pas veshit.

Bleona ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj pasi fustani shkëlqente i gjithi dhe ishte shumë transparent.

Por ne jemi mësuar me këto veshje të Bleonës, apo jo?

You may also like ...