Header

Drew Barrymore zbulon arsyen pse kurrë s`ka bërë botoks

Aktorja amerikane, Drew Barrymore, ka folur për arsyet pse nuk kryen operacione plastike dhe procedura të ndryshme kozmetike. Ajo u shpreh se ka një natyrë që krijon varësi dhe se i trembet një fiksimi të mundshëm me ndërhyrjet.

“Unë nuk kam bërë asgjë dhe do vazhdoj kështu për aq kohë sa të jetë e mundur. Unë nuk i gjykoj ata që bëjnë ndërhyrje, vetëm se nuk e gjej veten në këto gjëra. Unë kam një personalitet shumë të varur, domethënë varem shpesh nga gjërat, kështu që kisha frikë se më ndodhte edhe në këtë rast.”

Në fund shtoi se mezi pret të shikojë sesi do të plaket natyrshëm.

“Mezi pres të shoh se si dukem si një çantë lëkure në të ardhmen!”, tha aktorja.

You may also like ...