Header

Victoria Beckham merr pjesë në Javën e Modës në Paris me paterica

Pavarësisht se u përball me një pengesë fizike nga një aksident në palestër, Victoria Beckham nuk lejoi që lëndimi i saj t’i prishte stilin në Javën e Modës në Paris.

Dizajnerja 49-vjeçare përdorte paterica për të ecur ndërsa shfaqej në sfilatën e markës së saj të premten (1 mars) në Paris, Francë.

E veshur me një ansambël tërësisht të zi për t’iu përshtatur patericave të saj, Beckham prezantoi një koleksion që ndërthurte eksperimentimin me estetikën e saj të njohur. Ajo vendosi syze dielli të zeza të mëdha dhe dukej elegante si kurrë më parë.

Në mesin e të pranishmëve ishte familja e saj, duke përfshirë David Beckham dhe vajzën Harper, si dhe njerëz të famshëm të modës si Ronaldo, Pierpaolo Piccioli dhe Simon Porte Jacquemus.

Mungesa e Kardashianëve këtë sezon u vu re, por prania e stilistëve të vlerësuar më shumë e kompensoi.

Victoria Beckham closes her Paris Fashion Week show on crutches after PETA  storm catwalk | Evening Standard

Victoria Beckham beams as she proudly watches catwalk show of her latest  collection at Paris Fashion Week - but it was the presence of one person in  the front row that really

Victoria Beckham triumphs over injury and protests at Paris Fashion Week |  HELLO!

You may also like ...