Header

Travis Kelce për romanën me Taylor Swift: “Një përvojë e egër që po e shijoj çdo minutë”

Travis Kelce ndau disa detaje rreth marrëdhënies së tij me Taylor Swift gjatë një konference për shtyp në Las Vegas të hënën, më 5 shkurt. Lojtari 34-vjeçar i Kansas City Chiefs tha se ai “e do çdo minutë” të romancës së tyre.

Mes orareve të ngjeshur të çiftit, ylli i NFL pranoi gjithashtu se takimi me këngëtaren gjithashtu 34-vjeçare është “një përvojë e egër, që po e shijon dhe e do çdo minutë”. Megjithatë, duke përjashtuar çdo plan për Ditën e Shën Valentinit, Kelsey pretendoi se futbolli është “e vetmja gjë në mendjen e tij tani”.

Kelsey ishte e mahnitur nga Swift pasi njoftoi publikimin e albumit të saj të ardhshëm, ‘The Tortured Poets Department’, duke e quajtur atë ‘të pabesueshme’ .

Dhe ai gjithashtu konfirmoi se ka dëgjuar disa këngë nga albumi, i cili do të publikohet më 19 Prill: “Kam dëgjuar disa prej tyre, po, dhe është e pabesueshme. Mezi pres që të lëkund botën kur të dalë më në fund”.

You may also like ...