Header

Taylor Swift vlersohet në “NME Awards 2020”

Taylor Swift ishte pjesë e “NME Awards 2020” në Londër të mërkurën dhe ka arritur të rrëmbejë çmimin për “Best Solo Act in the World”. Të nominuar në këtë kategori ishin edhe: Billie Eilish, Lizzo, Beck, Charli XCX, FKA tig, Lana Del Rey dhe Yungblud. Ndërsa po pranonte çmimin, Swift ngacmoi me disa fjalë meqë statuja ishte në formë të gishtit të mesit.“Është e mahnitshme të kesh atë që të përputhet. Jam e nderuar”, ka thënë ndër të tjera ajo.

You may also like ...