Header

Grimeri shndërron veten në Dua Lipa

Artisti i make up-it James Charles, ndonëse vetëm 20 vjeç, ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve dhe është kthyer në një ndër më të famshmit në industrinë e grimit.

Së fundmi ai e ka transformuar veten në këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipën dhe i ka lënë të gjithë pafjalë.

James shprehet se shpesh ka marrë komente që ai dhe këngëtarja ngjajnë e për këtë arsye është transformuar si ajo.

“Çkemi motra! Në videon e ditës së sotme, vendosa që së fundmi t’i adresojë thashethemet… Unë NUK jam Dua Lipa.

Edhe pse ne dukemi si binjakë haha! Pas mijëra Tweets dhe komentesh duke thënë se dukemi njësoj, më në fund u ula të shndërrohesha në këngëtaren ikonike, Dua Lipa”, shkruan ai.

Dhe me të vërtetë ia ka arritur!

You may also like ...