Header

Sondazhi i Corriere dello Sport: Kush do ta fitojë Champions League?

Në pritje të gjysmëfinaleve të para të Champions League që startojnë nesër me supersfidën Real Madrid-City, gazeta italiane  ka hapur një sondazh për fituesine  e Champions në faqen e saj.

Nga votat e tifozëve, Man City shihet favorit me 45.4%, ndërsa më pas vijnë Real Madrid me 21.5%, Interi me 20.2% dhe Milani renditet i fundit me vetëm 13% shanse për të ngritur kupën me “veshë të mëdhenj”. 

You may also like ...