Header

Sipas Luizit, këta ish-banorë të ‘Big Brother VIP’ meritonin finalen

Tashmë gjithçka ka përfundurar, teksa pritet të kurorëzohet fituesi mbrëmjes e së shtunës në rrjet ka ‘shpërthyer’ nostalgjia për ish-banorët dhe finalistët e tjerë të mudshëm. Por, edhe brenda shtëpisë për këtë diskutohet edhe nga vetë banorët.

Së fundmi, në intervistën me TAR që u zhvillua me ata ditën e djeshme, Luizi u pyet se kush janë 4 ish-banorë që meritojnë finalen.
Dhe emrat e tij ishin Kejvina, Ermiona, Armaldo dhe Olta.

I pyetur nëse do ishte një finale ndryshe nëse do ishte Olta, Ermiona, Kejvina, Luizi tha:
“Po të ishte Olta dhe Kejvina aty në living nuk do ishte Dea me Kristin…”

Kujtojmë se Luizi, Efi, Kristi dhe Dea janë katër finalistët e “Big Brother VIP 2”.

You may also like ...