Header

Shakira me një dashuri të re në horizont?

Një vit pas ndarjes nga Gerard Pique, Shakira duket se ka gjetur sërish dashurinë dhe po krijon një marrëdhënie të re të qëndrueshme. Mediat spanjolle shkruajnë se 46-vjeçarja po njihet me me Rafael Arcauten, një producent muzikor argjentinas.

Ajo që e bind më shumë artisten është prania e 44-vjeçarit që e mbush me buzëqeshje dhe qetësi ndërsa mësohet se ai është shumë i kujdesshëm në hapat që hedh në këtë marrëdhënie me artisten e cila pritet se si do të shkojë në të ardhmen.

Arcaute është mjaft i suksesshëm në fushën e muzikës dhe është vlerësuar me 18 çmime Grammy gjatë karrierës së tij 21-vjeçare.

You may also like ...