Header

Sam Asghari reagon mbi rrëfimin e Britney Spears në autobiografinë e saj “The woman in me”

Sam Asghari ka thyer akullin mbi librin e ri të ish-gruas së tij Britney Spears.

Një ditë me publikimin e “The Woman in Me”, e cila tregon gjithçka, nga ngritja e famës së ikonës së popit deri te marrëdhëniet e saj të trazuara, aktori i ‘Hot Seat’ tha se ishte “shumë krenar” për Britney dhe ishte i lumtur që ajo ishte në gjendje të ndante historinë e saj me botën.

Dhe pasi u pyet se ai ishte përshkruar si një “dhuratë nga Zoti” në libër, Sam tha në një video të publikuar nga TMZ, “Të jem i sinqertë, kjo më bëri të buzëqesh”.

29-vjeçarja shtoi për Britney-n: “Shpresoj që ajo të pushtojë botën”.

Sam u takua për herë të parë me këngëtaren në vitin 2016, kur ai u shfaq në videoklipin e saj “Slumber Party”. Në librin e saj, Britney kujtoi se ajo ishte “dashuruar menjëherë”, duke shkruar: “Kimia me ne në fillim ishte e çmendur”.

Të dy u martuan në qershor të 2022-shit pas pesë vitesh lidhje, megjithëse ata u ndanë këtë verë.

“Ne do të mbajmë dashurinë dhe respektin që kemi për njëri-tjetrin dhe i uroj asaj më të mirën gjithmonë,” shkroi Sam në Instagram Story më 17 gusht.

Në librin e saj, Britney tregoi se romancat e saj të kaluara me Justin Timberlake dhe Kevin Federline “shkatërruan” pikëpamjen e saj për marrëdhëniet . “Dikur u besoja njerëzve,” shpjegoi ajo. “Por pas ndarjes me Justin dhe më pas divorcit tim, kurrë nuk u besova më njerëzve”.

You may also like ...