Header

Rihanna zhvishet për koleksionin e ri të ‘Savage X Fenty’

Javën e kaluar, Rihanna u nda nga i dashuri i saj, miliarderit saudit, Hassan Jameel. Por, 31-vjeçarja u shfaq më e lumtur se kurrë për t’u rikthyer në treg pasi ajo me krenari tregoi format e saj përmes një postimi në Instagram.

“Periudha e pranverës do të jetë e vërtetë e egër dhe unë jam këtu për të”, theksoi këngëtarja ndërsa pozoi nga koleksioni i ri nga marka e saj e të brendshmeve Savage X Fenty.

Në kokë, këngëtarja kishte vënë një parukë vjollcë, ndërsa Rihanna pozoi me të brendshme ngjyrë vjollcë të lehtë, të kombinuara me çorape të larta deri tek kofshët.

Ajo shihet e ulur në gjunjë midis një ambienti mbuluar me petale, teksa nxori në pah format e lakmueshme trupore.

You may also like ...