Header

Rihanna zbulon për herë të parë flokët e saj natyralë

Këngëtarja dhe sipërmarrësja miliardere, Rihana së fundmi është parë që të eksperimentojë shpesh me paraqitjen e saj në daljet publike.

Megjithatë çfarë kemi parë deri më sot nuk kanë qenë flokët e saj natyralë.

Rihana është fotografuar disa orë më parë duke shëtitur në një nga zonat New York me flokët biondë, të shkurtër dhe me kaçurrela.

Përveç flokëve ajo që bie në sy është edhe veshja e saj stil, me një bluzë ngjyrë gri të kombinuar me një pallto ngjyrë kafe.

Rihanna Rocks Her Natural Curls in NYC 1 Week After Fenty Hair Launch | Us  Weekly

Rihanna Gives Rare Look at Her Natural Curls Ahead of Fenty Hair Launch

HEATED??? on X: "Rihanna shows her natural hair ahead of her Fenty Hair  release? https://t.co/vpUqIJzuCK" / X

You may also like ...