Header

Reperi i njohur bëhet baba për herë të 11-të në moshën 23-vjeçare

Reperi amerikan Youngboy është bërë baba për herë të 11-të në moshën 23-vjeçare.

Siç shkruan jozyrtarisht Aceshowbiz.com, ai dhe modelja Drew Valentine janë bekuar me një djalë. Mirëpo, kurioziteti është i madh pasi reperi amerikan deri më tani ka pasur fëmijë me nëntë femra të ndryshme.

Sipas medias, spekulimet për fëmijën e tij të 11-të filluan të shfaqen disa muaj më parë, në fund të vitit 2022, pasi modelja në Instagram Drew Valentina postoi një foto të vogëlushit të saj.

“Faleminderit që më zgjodhe mua të jem mamaja jote”, ka shkruar ajo në postim.

You may also like ...