Header

Pushimet verore në jaht, Georgina shfaqet sensuale në rrjetet sociale

Georgina Rodriguez vijon pushimet verore në jaht. Së fundmi ajo ka postuar disa foto të reja në Instagram.

Partnerja e Kristiano Ronaldo shfaqet e mrekullueshme me një fustan të verdhë transparent.

Veshjen ka zgjedhur ta kombinojë me një çantë të zezë, këpucë transparente dhe sigurisht me bizhuteritë shtrenjta.

 

You may also like ...