Header

Për shkak të veshjes, Zendaya-s i ndalohet hyrja në restorantin luksoz

Zendaya pësoi një moment të sikletshëm në Romë gjatë fundjavës së kaluar, pasi asaj iu ndalua hyrja në një restorant luksoz për shkak të kodit të rreptë të veshjes. Aktorja 26 vjeçare, e cila kishte veshur një bluzë të zezë të shkurtër dhe pantallona ngjyrë bezhë, u përpoq të darkonte në “Terrazza Borromini” të qytetit italian, gjë që kërkon një veshje të stilit ‘smart casual’ për të ftuarit.

N? di?n viên 'Spider-Man' b? t? ch?i vào nhà hàng vì m?c h? - Ngôi sao
Megjithatë, ylli, e cila kishte bërë tashmë një rezervim, u largua nga restoranti për shkak të veshjes së saj, sipas mediave të huaja. Zendaya u fotografua nga paparacët duke bërë një bisedë me stafin e restorantit. Ajo dhe shoqëruesit e saj përfunduan duke darkuar në një piceri aty pranë pas incidentit.

You may also like ...