Header

Olta Gixhari zbulon bisedën e parë me Luiz Ejllin pas fitores së “BBVA”

Pas mbarimit të finales së madhe, Olta Gixhari dha një intervist për “Shqipëria Live”, ku është pyetur për momentin e përqafimit të saj dhe Luiz Ejllit, pasi ai u shpall fitues.

Pam një përqafim të ngohtë mes teje dhe Luizit, çfarë i the?

“Çfarë mendoni ju që i thash… i urova fitoren, i thash bravo, urime, i thash qetësohu se gjithçka është në rregull. Jo harrova, po fitorja është më e rëndësishme se ai është martuar 3 herë deri tani, kemi kohë ta urojmë për dasmën, po fitorja është shumë e madhe… Kiarën e ka, nuk është risi, ka kohë që e ka …. do ta uroj sapo të vij të pimë ca gota…”.

Nga pamjet që kemi parë shihet një lidhje e ngushtë mes Luizit dhe Oltës.

You may also like ...