Header

Naomi Campbell merr masat për koronavirusin

Koronavirusi po përhapet me shpejtësi në të gjithë botën.
Edhe modelja e famshme Naomi Campbell i ka marrë masat për të mos u infektuar, ndonëse aktiviteti i saj i përditshëm duhet të vazhdojë.
Modelja u vesh kokë e këmbë me veshje të bardhë, e cila të mbron nga virusi ngjitës.
Ndërsa në fytyrë kishte vendosur syze dhe maskën.
Imazhet i shpërndau në rrjetin social Instagram me qëllim që ti jepte të gjithëve një këshillë për tu mbrojtur.

You may also like ...