Header

Drake dhe Camila Cabello kanë nisur një lidhje?

Jemi në fund të vitit 2023, por duket se ka edhe pak kohë për dashuri, teksa në botën e shoëbiz-it, thuhet se është krijuar një cift i ri: Drake dhe Camilla Cabeloo.

Po, reperi që së fundmi “cmendi” gjithë shqiptarët dhe artistja latine, që deri vonë është komentuar shumë për lidhjen “on&off” me Shawn Mendes, mesa duket janë bashkë dhe thashethemet janë ndezur nga një raportimi i “Pop Crave”.

Këta të fundit kanë raportuar se ka nisur një romancë mes dyshesh, ndërsa kanë shpërndarë edhe disa pamje të artisti në krah të Camilla-s, në brigjet e ishujve Turks and Caicos.

Ndërkohë, sipas “The Daily Mail”, gjithcka ka nisur pasi Drake e ndoqi këngëtaren në Instagram, fill pasi ajo përdori tekstin e hitit të tij “Search & Rescue” si një mbishkrim në Instagram. E vërteta deri tani nuk dihet, por që shkojnë si cift.

Drake and Camila Cabello spotted hanging out : r/Fauxmoi

You may also like ...