Header

Momenti viral, kush e puthi papritur Mbretëreshën Kamila

Pa dyshim që ishte një ngjarje emocionuese për Mbretin Karli III dhe Mbretëreshën Kamila. Çifti mbretëror ndoqi garat mbretërore Ascot nga tribuna mbretërore në të gjitha ditët e vrapimit dhe nuk mund ta fshihnin ankthin e tyre për shfaqjet e kuajve mbretërorë.

Të enjten, Mbreti Karli III dhe Mbretëresha Kamila festuan fitoren e Frankie Dettori, i cili fitoi kupën e 9-të të artë në karrierën e tij para daljes në pension.

Kampioni 52-vjeçar u shpërblye nga mbreti dhe mbretëresha. Gjatë takimit të tij me çiftin mbretëror, Dettori shihet duke i dhënë Kamilës një puthje surprizë në faqe. Ajo dukej e habitur por nuk e humbi buzëqeshjen.

You may also like ...