Header

Momenti viral kur Taylor Swift gëlltiti një insekt gjatë koncertit ‘LIVE’

Një incident i papritur i ka ndodhur Taylor Swift në koncertin e saj, në Çikago. Këngëtarja e famshme gëlltiti një insekt gjatë performancës së saj.

Në një video të realizuar nga një prej dhjetëra mijëra shikuesve, Taylor Swift shihet duke ndalur këngën dhe duke kollitur.

“Kam gëlltitur një insekt. Kërkoj falje”, ka thënë këngëtarja.

Pastaj ajo pyeti publikun: “Zoti im, a e pa ndonjë nga ju çfarë ndodhi?”.

Duke vazhduar përpjekjen e saj për të përballuar me qetësi atë që i ndodhi, këngëtarja më pas tha “Në rregull, e kam gëlltitur”.

You may also like ...