Header

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shfaqen bashkë mes zërave për krizë në marrëdhënie

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly janë shfaqur së bashku në publik në qytetin e Londrës.

Machine Gun Kelly & Megan Fox Are Invincible During London Date Night - E!  Online

Çifti u pa duke marrë pjesë në një event në Londër së bashku të martën mbrëma, pasi një burim i tha kohët e fundit PEOPLE se ata po punojnë për “ta përmirësuar marrëdhënien e tyre”.

Megan Fox and Machine Gun Kelly on London Date | POPSUGAR Celebrity UK

Javën e kaluar, një burim i tha medias, “Ata janë rikthyer bashkë. Ata kanë eksploruar terapinë. Megjithatë gjërat nuk janë kthyer në normalitet.” Çifti janë të fejuar që nga janari i vitit 2022.Burimi shtoi se Fox dhe MGK “po planifikonin dasmën, por jo më. Ata nuk kanë një datë martese. Megan ende duket në mëdyshje”. “Ajo i ka kushtuar shumë kohë në lidhjes së tyre. Është e vështirë për të,” tha burimi.

Aktorja e Jennifer’s Body la të kuptohet për një ndarje të mundshme shkurtin e kaluar, duke hequr fotot e të fejuarit të saj muzikant nga llogaria e saj në Instagram dhe duke postuar një mbishkrim të fshehtë.Një javë më vonë, ajo u kthye në Instagram për të thyer heshtjen mes spekulimeve se lidhja e tyre mund të ketë përfunduar. Fox shkroi në atë kohë, “Nuk ka pasur asnjë ndërhyrje të palëve të treta në këtë marrëdhënie të çfarëdo lloji. Kjo përfshin, por nuk kufizohet në…njerëzit aktualë, DM, robotët e AI ose demonët.”

Në prill, të dy u fotografuan të kapur për dore në një udhëtim në Hawaii. Dhe në fillim të këtij muaji, MGK u shfaq në lançimin e botimeve të Sports Illustrated Swimsuit për të mbështetur Megan. Megjithatë, dyshja nuk kanë kaluar së bashku në tapetin e kuq./

You may also like ...