Header

Mbretëresha e Spanjës në një lidhje me ish-kunatin e saj?!

Përflitet se ish-bashkëshorti i motrës së Mbretëreshës Letizia, dikur ka pasur një lidhje dhe ishte gati të martohej me të para bashkëshortit të saj aktual, mbretit të Spanjës.

Ky lajm ka trazuar mediat spanjolle. Gjithçka filloi pas një postimi në X të Jaime del Burgo, të një fotoje të Letitia-s rreth 15 vjet më parë duke pozuar para një pasqyre.

Në këtë postim ajo shkruante: “Dashuria ime. Unë kam vendosur shallin tënd. Ai më mbron. Po numëroj orët derisa të takohemi sërish. Unë të dua. E jotja”

Pasi u bë viral, del Burgo e fshiu postimin në fjalë.

Ish-kunati i Mbretëreshës së Spanjës sot, pretendon se ishte gati të martohej me Letitia-n në vitin 2004, ndërsa ajo ishte ende gazetare.

Sipas të njëjtave pretendime, del Burgo do t’i propozonte në darkë Letitia-s në hotelin Ritz në Madrid, por në atë datë ajo dyshohet se i tha atij se kishte takuar një burrë (d.m.th. Felipe) që do t’i ndryshonte jetën.

El cuñado de la reina Letizia incendia las redes publicando una supuesta  foto íntima que le envió | Diariocrítico.com

You may also like ...